Перейти до основного матеріалу

Зв'яжіться з нами

ПУБЛІЧНІ БІБЛІОТЕКИ КІЛКЕННІ

 

Районний бібліотекар:

Жозефін Койн  056 779 4161 josephine.coyne@kilkennylibrary.ie

Старший відповідальний бібліотекар:

Айслінг Келлі 056 779 4977 aisling.kelly@kilkennylibrary.ie

Виконавчі бібліотекарі: 

Нуала Рош (Бібліотека Мейфера)

056 779 4175 nuala.roche@kilkennylibrary.ie

Софі Волш (Штаб-квартира бібліотеки)

056 779 4172  sophie.walsh@kilkennylibrary.ie; 

Ейдін Макдональд (Штаб-квартира бібліотеки)

056 779 4173 aideen.mcdonald@kilkennylibrary.ie;

 Пол Дейлі (Штаб-квартира бібліотеки) 

056 779 4339 paul.daly@kilkennylibrary.ie;

адресаКонтактний номерКонтактна особа
Головний офіс бібліотеки/адміністрація  та краєзнавство John's Green Hse., Johns' Green Kilkenny, R95 YH61

Телефони: 056 7794160  

Електронна пошта:  info@kilkennylibrary.ie

Адміністрація штабу бібліотеки та краєзнавство, приймальня
Бібліотека Каллана Clonmel Rd Callan R95 TW10

Телефон: 056 7794183 

Електронна пошта:  callan@kilkennylibrary.ie

Френсіс Делані, бібліотекар філії
Бібліотека Мейфера Парламентська вулиця, Кілкенні R95 N23R

Телефон: 056 7794174

Електронна пошта:  mayfair@kilkennylibrary.ie

Нуала Рош, виконавчий бібліотекар
Бібліотека Каслкомера Кілкенні-стріт Castlecomer R95 AH33

Телефон: 056 4440561

Електронна пошта:  castlecomer@kilkennylibrary.ie

Карін Діган, помічник бібліотекаря
Бібліотека Феррібанку, Торговий центр Ferrybank, Waterford X91 D211

Телефон: 051 897200

Ел. пошта:   ferrybank@kilkennylibrary.ie

Джеймс Дуркан, співробітник бібліотеки
Бібліотека Graiguenamanagh  Конвент-роуд, Graiguenamanagh R95 V342

Телефон: 056 7794178

Електронна пошта:  graiguenamanagh@kilkennylibrary.ie

Майелла Бірн, співробітник бібліотеки
Бібліотека Лафбоя Торговий центр Loughboy Waterford Rd Kilkenny R95 TD71

Телефон: 056 7794176

Електронна пошта:  loughboy@kilkennylibrary.ie

Алан Данн, бібліотекар
Бібліотека Томастауна Marshes St Thomastown R95 HP26

Телефон: 056-7794331

Електронна пошта:  thomastown@kilkennylibrary.ie

Патрік Кавана, старший помічник бібліотеки
Бібліотека Урлінгфорда Будинок суду Urlingford E41 A2X4

Телефон: 056-7794182

Електронна пошта:  urlingford@kilkennylibrary.ie

Марго МакГрат, старший помічник бібліотеки
Для мобільної бібліотеки

 Звертайтесь до штаб-квартири бібліотеки або

Ел. пошта:  LibMobile@kilkennylibrary.ie